Apie

Susipažinkite, tai – Studis ir Studė. Abu studijuojantys universitete jaunuoliai nusprendė, kad pats laikas susirūpinti savo karjera – kas gi jų laukia po keleto mokymosi metų?

Į kelionę, padėsiančią susikurti trokštamą karjerą, studentai pasiėmė po tuščią lagaminėlį, kurį praminė karjeros portfeliu. Pirmiausia sugalvojo apsilankyti jau dešimtąjį kartą organizuojamose Vilniaus universiteto Karjeros dienose (VU KD’17) – sakoma, kad ten ne vienas studentas jau išsiaiškino tolimesnius žingsnius savo svajonių link!

Kovo 21-23 dienomis vyksiančios VU KD’17 visiems tokiems Studžiams ir Studėms žada daugybę teorinių ir praktinių užsiėmimų, padėsiančių užmegzti ryšius su būsimais darbdaviais ir išsiaiškinti savo karjeros poreikius. Jaunieji keliautojai jau baigia susidaryti savo darbotvarkę ir kelti tikslus šiam renginiui:

  • Paskaitų, kurias ves žymūs verslininkai bei karjeros specialistai, metu išsiaiškinti kiekvieno lektoriaus sėkmės istoriją;
  • Praktiniuose įmonių seminaruose pabūti įvairiausių sričių profesionalais ir išsirinkti tris labiausiai patikusias sritis;
  • Kontaktų mugės metu savo telefonų knygeles papildyti dominančių įmonių kontaktais, o vėliau imti ir joms paskambinti;
  • Per trumpuosius darbo pokalbius išmokti sudaryti apie save neišdildomą įspūdį vos per keletą minučių;
  • Sužinoti, ką būtina nešioti savo karjeros portfelyje, norint patekti į svajonių įmonę.

Rodosi, Studis ir Studė per VU KD’17 tikrai nenuobodžiaus. Tačiau didesnėje kompanijoje laukia tik didesni nuotykiai, tad leistis į kelionę, pasisemti įkvėpimo, pasinaudoti galimybėmis kviečiame ir jus!