Seesam

Draudimo bendrovė Seesam Lietuvos finansinių paslaugų sektoriuje veikia nuo 1998 m. Seesam priklauso tarptautinei finansinių paslaugų grupei „OP Financial group“, kuri yra didžiausia finansinių paslaugų grupė Suomijoje bei teikia draudimo ir banko paslaugas Baltijos šalyse. Draudimo bendrovė Seesam Lietuvoje turi beveik 100 tūkst. aktyvių klientų, metinės bendrovės pajamos siekia daugiau kaip 15 mln. eurų, o 2016 m. įmonė augo beveik 15 proc.

Kasdien dirbame vadovaudamiesi profesionalumo, bendradarbiavimo ir inovatyvumo principais bei palaikome sąžiningumo, atsakomybės, tolerancijos ir pasitikėjimo vertybes.

Kokių sričių specialistais reikalingi mūsų įmonei?

Ieškome draudimo, administravimo, finansų ar ekonomikos, vadybos, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros bei pardavimo sričių specialistų.

Kokios karjeros perspektyvos mūsų įmonėje?

Mūsų įmonėje studentai, dirbdami su draudimo srities profesionalais, galėtų užtvirtinti ir praktiškai pritaikyti universitetines žinias, įgyti patirties ir supratimo apie finansines paslaugas, rizikos valdymo principus, duomenų analizės pagrindus bei geriau suprasti draudimo sektoriaus klientų lūkesčius ir poreikius ugdyti turimus bei naujus gebėjimus, išmokti dirbti komandoje ir realizuoti savo idėjas kasdienėje verslo praktikoje.

Draudimo bendrovė Seesam orientuojasi į darbuotojų profesinį ir asmeninį augimą, skatina tobulėjimą bei darbą įvairiose skirtingose projektų komandose. Pradėjus darbą žemesnėje pozicijoje ir „užaugus“ kaip specialistui, suteikiame progą kilti karjeros laiptais bei tapti rizikos vertintoju, žalų ekspertu, draudimo produktų grupės vadovu ar užimti pareigas kitose pozicijose.

Kokie reikalavimai keliami kandidatams?

Atsakingumas, iniciatyvumas, noras mokytis. Ypatingai vertiname žmones, kurie yra žingeidūs ir noriai bei su entuziazmu imasi darbų.

Karjeros draudimo bendrovėje Seesam klausimais konsultuoja:

Inga Bumbulytė-Kilkienė

Personalo vadybininkė

personalas@seesam.lt

Tel. (8 650) 53 844

Facebook.com/SeesamDraudimas arba #seesamkomanda