ACME Grupė

„ACME Grupė“ – tai technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti lietuviško kapitalo įmonių grupė, įkurta 1993 m. „ACME Grupė“ vienija bendroves: „ACME Europe“, „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, „ACME Film“, „Servisa ICT“, „Audis“, „Agropro“, „Drąseikių karjeras“ ir kitas. Grupei priklausančios įmonės užsiima elektronikos ir buitinių prietaisų gamyba, platinimu bei remontu, taip pat filmų platinimu ir nišinių produktų gamyba.

 

Kuriame darbo atmosferą, kurioje dirba geriausi žmonės, švenčiame pergales ir laimėjimus. Skatiname vieni kitus dirbti komandose, bendradarbiauti ir tartis ieškant geriausio sprendimo. Esame patikimi partneriai klientams ir bendradarbiams kompanijos viduje ir išorėje, orientuojamės į ilgalaikius santykius ir lojalumą

 

Buvimas „ACME Grupės“ dalimi nėra vien tik darbas. Vertiname kiekvieną grupės įmonėse dirbantį žmogų ir siekiame, kad darbuotojai kasdien jaustųsi reikšminga darnios komandos dalimi ir augtų kartu su mumis.

 

Grupės įmonėse puoselėjame ne vieną tradiciją: švenčiame darbuotojų gimtadienius, didžiausias metų šventes, susiburiame ir kartu aktyviai leidžiame laisvalaikį.