Forbis

„Forbis“ – tarptautinė informacinių technologijų įmonė, kuria ir diegia pažangius bankinių informacinių sistemų sprendimus. Sukūrėme, nuolat vystome ir diegiame modernią, universalią ir lengvai adaptuojamą bankinę informacinę sistemą FORPOST. Sistemą galime kurti ir lokalizuoti bet kurioje rinkoje, kompleksiškai pritaikome ją bet kuriam bankui įvairiose šalyse. FORPOST® suteikia bankams ir kitiems finansų sektoriaus dalyviams neribotas galimybes kurti, vystyti ir taikyti verslo sprendimus, kuriuos bankų klientai įprastai naudoja tvarkydami savo finansus.

„Forbis“ nuolat ieško kvalifikuotų, turinčių darbo finansų sektoriuje patirties – analitikų, projektų vadovų, testuotojų. Savo bankinę sistemą FORPOST® kuriame naudodami Oracle duomenų bazes ir Java aplinkos technologijų įrankius, todėl visuomet turėsime įvairių darbo pasiūlymų Oracle ir Java programuotojams.

Žvelgdami į ateitį, sudarome sąlygas įmonėje dirbti ne tik patyrusiems specialistams, bet ir ką tik studijas baigusiems absolventams ar studentams. Dažnai organizuojame programavimo mokymus, kviečiame atlikti praktiką, o pažangiausiems ir labiausiai motyvuotiems dalyviams visuomet pasiūlysime nuolatinę darbo vietą.

 

KO STUDENTAI GALI IŠMOKTI JŪSŲ ĮMONĖJE?

Studentai, kurie atliks praktiką mūsų įmonėje, susipažins su informacinių sistemų kūrimo užduotimis, gilinsis į bankų produktų veikimo specifiką, išmoks universitete įgytas tam tikrų sričių žinias pritaikyti praktinėse užduotyse.

 

KOKIŲ SRIČIŲ SPECIALISTŲ IEŠKOTE?

Oracle PL/SQL ir Java programuotojų, bankų produktų analitikų, automatinio testavimo specialistų.

 

KARJEROS PERSPEKTYVOS JŪSŲ ĮMONĖJE?

Patirties turintys specialistai dažnai dalyvauja banko sistemos kūrimo, migravimo, integracijų su kitomis sistemomis projektuose, atsako už naujų bankų produktų kūrimą, esamų produktų vystymą, užtikrina mūsų bankinės informacinės sistemos efektyvumą, greitaveiką, optimalius ir kokybiškus sprendimus.

 

PERSONALO KLAUSIMAIS KONSULTUOJA

UAB „Forbis“ personalo vadovė Julija Kairelienė

cv@forbis.lt; tel. 8 5 234 9304.