Girteka Logistics

APIE ĮMONĘ

Ambicinga, veržli, tarptautinė logistikos įmonė. Nuolat auganti ir plečianti savo pervežimų geografiją, per daugiau nei dvidešimt metų tapo viena stipriausių logistikos žaidėjų Europoje.

Girteka Logistics – tai daugiau nei 8 tūkstančiai profesionalių, atkaklių ir nuolat tobulėti norinčių darbuotojų. Mūsų komanda išsiskiria savo tarptautiškumu – daugiau nei 12 skirtingų tautybių darbuotojų!

Beje, jeigu galvoji, kad Girteka Logistics tai tik transportas – klysti! Tarp 8300 mūsų kolegų – finansų, pirkimų, nekilnojamojo turto vystymo ekspertai, apskaitininkai, personalo valdymo profesionalai ir daug keliaujantys verslo plėtros specialistai.

 

TAI ĮDOMU:

  • Visi mūsų vilkikai per metus nuvažiuoja – 418 milijonų kilometrų t.y. 10450 kartų apvažiuoja aplink žemę, 543 kartus nuvažiuoja iki mėnulio ir atgal bei 1,85 karto nuvažiuoja iki Marso.
  • Vienas vilkikas per metus apvažiuoja žemę 4 kartus.
  • Valdome 250.000 kv. m nekilnojamojo turto (Lietuva, Latvija ir Rusija) – tai sudaro šiek tiek daugiau nei pusę viso Vatikano ploto.
  • Toliausiai vežėme krovinį iš Naujosios Zelandijos į Maskvą.
  • Girteka Logistics prasidėjo nuo vieno MAN markės vilkiko.
  • Jei  kartu sudėtume visus krovinius pervežtus mūsų vilkikais per 2016 metus, mūsų priekabomis galima būtų uždengti 943 futbolo stadionus!
  • Per vienerius metus mūsų vilkikai sunaudoja 55,5 olimpinius baseinus kuro.
  • Per metus mūsų pervežtų krovinių svorį galima palyginti su pusę milijono Eifelio bokštų (tikslus sk. 491,728 Eifelio bokštų) arba pusę tūkstančio Cheopso piramidžių (567 piramidžių).
  • Per 2016 metus Girteka Logistics pervežė 100.000 tonų šokolado. Mmmm :)

 

LEAN + KAIZEN

Girteka Logistics diegia LEAN metodologiją nuo 2013 m. LEAN padeda mažinti vertės nepridedančių procesų kiekį ir koncentruotis tik į tai, ką darome geriausiai – kokybiškai aptarnauti savo klientus. Kuo tai gali būti įdomu Tau? LEAN metodų pagalba kuriame nuolatinio tobulėjimo kultūrą mūsų didelėje komandoje. Vienam iš tokių metodų – KAIZEN – reikalingas kiekvieno kolegos indėlis.

KAIZEN – vienas iš Lean metodų, skatinantis įmonės darbuotojus teikti ir įgyvendinti savo pasiūlymus. Japoniško žodžio „Kaizen“ reikšmė – „nuolatinis tobulėjimas“ arba „keistis į gerą“. Kaizen principas – įtraukti visus organizacijos darbuotojus į nuolatinį siekį tobulėti ir gerinti organizacijos procesus. O mūsų įmonėje darbuotojai dar ir papildomai apdovanojami už įgyvendintus KAIZEN. O Tai reiškia – naudą visiems!