RIMI

Rimi Lietuva“ – vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje, kurio savininkė – Švedijos bendrovė „ICA Gruppen“. Įmonė įsikūrė 1995 m. ir nuo to laiko kasdien siekia palengvinti savo pirkėjų dieną siūlydama jiems geriausius produktus už patrauklią kainą, patogų apsipirkimą, modernius prekybos centrus. Šiuo metu visoje Lietuvoje veikia 57 prekybos centrai, o nuolat didėjančią „Rimi Lietuva“ komandą centriniame biure ir parduotuvėse sudaro apie 3300 darbuotojų.

„Rimi Lietuva“ žinoma kaip patikima darbdavė mažmeninės prekybos sektoriuje, ypač daug investuojanti į darbuotojų ugdymą ir vidinės karjeros skatinimą.

 

Kokių sričių specialistų ieško Jūsų įmonė?

„Rimi Lietuva“ – tarptautinės mažmeninės prekybos kompanijos dalis. Kadangi įmonė yra labai didelė ir joje yra daugybė atsakomybių, galime pasiūlyti vieną plačiausių karjeros pasirinkimų savo srities profesionalams, specialistams bei pirmą žingsnį savo karjeroje žengiantiems studentams. Mūsų prekybos centrai veikia visoje Lietuvoje. Tam, kad jie veiktų tinkamai, o pati įmonė galėtų augti, tobulėti ir plėstis turime darbuotojus, atsakingus už asortimento, kainodaros, tiekimo, rinkodaros, ryšių su visuomene sritis, darbuotojus, kurie rūpinasi žmogiškaisiais ištekliais, finansais, IT, kokybės kontrole ir kitomis funkcijomis.

 

Kokios karjeros perspektyvos Jūsų įmonėje?

Į RIMI šeimą prisijungiantiems darbuotojams siūlome darbą tarptautinėje kompanijoje, profesionalius mokymus bei karjeros galimybes. Turime daug puikių pavyzdžių, kai žmonės atėję dirbti į „Rimi Lietuva“ savo karjerą pradėjo nuo darbo prekybos centre, stažuotojų programos ar asistento pozicijos viename iš mūsų biuro departamentų, o šiuo metu įmonėje užima ypač atsakingas, vadovaujančias pareigas.

Nuolat skatiname savo darbuotojus tobulėti, domėtis naujovėmis, padedame augti jų idėjoms. Kartu kuriame draugišką darbo aplinką ir kultūrą, kurioje yra vertinamas kiekvieno pasirinkimas ir kurioje gera dirbti.

 

Kontaktinis asmuo:

Evelina Dirmaitė, Atrankų vadybininkė

El.paštas atranka@rimibaltic.com

Tel.nr. 8 605 90547