SEB

SEB bankas yra daugiau nei prieš 160 metų įkurtos ir 20 šalių veikiančios finansų grupės dalis. Lietuvoje teikiame paslaugas nuo kasdienės bankininkystės iki finansavimo, privačių ir verslo kliento konsultavimo finansų valdymo klausimais.

SEB grupės paslaugų teikimo centras – grupės padalinys Vilniuje, kur įvairiomis kalbomis teikiame pagalbos verslui paslaugas visai SEB grupei.

Dažniausiai ieškome ekonomikos, verslo administravimo ir vadybos, bankininkystės, finansų ir apskaitos, IT specialistų. Tačiau mūsų gretose yra ir ne vienas matematikas, fizikas, mokytojas ir net gydytojas ar žurnalistas. Tad net jei Tavo studijos nesusijusios su finansais, tikime, kad daug dalykų gali išmokti pas mus, todėl pasidomėk galimybėmis!

Mums svarbios vertybės – profesionalumas, pasitikėjimas, verslumas, noras padėti klientams, ilgalaikiai santykiai. Jeigu ir Tau tai nesvetima, taip pat sugebi dirbti komandoje, o Tavo genuose yra paprastumo siekimas – Tu atitinki mūsų „kitus reikalavimus“.

Galvoji, ar bus įdomu pas mus dirbti? 4 iš 10 SEB banko ir kas ketvirtas SEB paslaugų teikimo centro darbuotojas 2016 m. pakeitė poziciją. Karjeros galimybės neapsiriboja Lietuva – gali dirbti net 20 šalių. Populiariausia kita šalis, kur persikelia mūsų darbuotojai – Švedija. Norėtum toliau? Mūsų padaliniai veikia ir tokiose vietovėse kaip Niujorkas ar Singapūras.

Jei nori dirbti SEB, visi mūsų darbo skelbimai – seb.lt/karjera. Jei neradai sau įdomios pozicijos, siųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu cv@seb.lt  ar cv@seb.se ir parašyk, koks darbas Tave domina.