Western Union

„Western Union“  yra pasaulinė mokėjimų paslaugų lyderė. Kompanijos operacijų centras Lietuvoje aptarnauja Europos, Vidurio Rytų ir Azijos, JAV, Kanados, Afrikos rinkas.

Plečiant mokėjimo paslaugų spektrą ir geografiją, šiame centre nuolat ieškoma darbuotojų įvairiausioms pareigoms: nuo specialistų iki vadovų. Lietuvoje dirba 34 skirtingų tautybių jauni žmonės, kalbantys 30-ia užsienio kalbų. Nuo oficialaus centro atidarymo 2010 m. ,,‘Western Union“ Lietuvoje sukūrė daugiau nei 1600 naujų darbo vietų.

2017 m. ,,Western Union“ Lietuvoje samdo darbuotojus į atitikimo teisės aktams (Compliance), apskaitos ir finansų, operacijų, informacinių technologijų, skaitmeninio verslo, žmogiškųjų resursų valdymo, rinkodaros ir kitas funkcijas. Daugelio darbui reikalingų profesinių žinių ir praktinių kompetencijų ,,Western Union“ darbuotojai išmoksta jau įsidarbinę įmonėje.

Kompanija investuoja į darbuotojų lavinimą, suteikia vidinės karjeros galimybes, skatina žinių dalijimąsi tarp naujų ir daugiau patirties sukaupusių darbuotojų. Skatinama dalintis patirtimi ir tarp Operacijų Centrų Lietuvoje, Kosta Rikoje ir Meksikoje ar Filipinuose.