IoT ĮRENGINIŲ TESTAVIMAS (praktika) – Teltonika

Įmonės pavadinimas: Teltonika
Įsidarbinimo tipas: Praktika
Krypčių grupė: Technologijų mokslai
Kryptis: Elektronika, inžinerija, informatika
Miestas: Vilnius
Galioja iki: 2022-12-31

Teltonika IoT akademija renka naują IoT testavimų inžinierių praktikantų grupę!

 

Ką daro IoT testavimų inžinierius?

Testavimo inžinieriai įmonėje yra atsakingi už gaminių kokybę. Jie atlieka gaminių (hardware) ir aparatinės įrangos (firmware) testavimą bei stengiasi surasti visus trūkumus ar neatitikimus. Šie žmonės atlieka įvairius tyrimus susijusius su gaminiu, kuria testavimo aprašymus (test cases), dokumentaciją ir visą informaciją perduoda kitiems R&D („Research and Development“) skyriams.

Teltonikos akademijoje testuotojus skirstome į dvi grupes: testuojantys rankiniu būdu ir kuriantys automatizuotus testus.

Testuojant rankiniu būdu tau tektų fiziškai tikrinti gaminių funkcijas bei simuliuoti panaudojimo scenarijus. Atlikdamas visapusį programinės įrangos testavimą įgausi žinių tiek apie programinę įrangą, tiek apie ją supančią aplinką, nes praktikos metu prisiimsi atsakomybę už galimų scenarijų sukūrimą.

Automatizuotų testų kūrimui naudosime C# ir Python programavimo kalbas. Python tau pravers kuriant ilgalaikius testus, o C# trumpalaikius testus, kurių paskirtis – patikrinti bazinį funkcionalumo veikimą po atliktų pakeitimų.

Pavyzdžiui, tau gali tekti ištestuoti duomenų siuntimą, Bluetooth funkcijas ir priedus, atlikti stabilumo testus, duomenų pralaidumo tyrimus pakeitus gaminio komponentus ir kt. Čia taip pat įgysi vertingos patirties rengdamas reikalingą įrenginių dokumentaciją.

 

Kodėl verta prisijungti?

  • Lengvai derinamas grafikas;
  • Galimybė atlikti praktiką ofise arba nuotoliniu būdu, kartu su kitais praktikantais;
  • Draugiška ir palaikanti atmosfera;
  • Patyrusių savo srities profesionalų konsultacijas visos praktikos metu;
  • Jei ši programa nesudomino, gali rinktis kitas: įterptinių sistemų programavimas, Iot sprendimų inžinerija, elektronikos inžinerija, .NET programavimas ir t.t.

O kas po praktikos?

Specialistų poreikis Teltonikoje – didžiulis! Šiuo metu pradedančiojo IoT testavimo inžinieriaus atlyginimas svyruoja nuo 1650 – 2100 eur. Siūlome karjeros galimybes Kaune ir Vilniuje, o norintiems pamatyti pasaulio galime pasiūlyti darbo vietą Meksikoje, Maroke, Maskvoje, Peru… O gal tu turi savo svajonių kryptį?

 

Susidomėjai? Užpildyk registracijos formą ir susisieksime su tavimi!

Registracijos formą rasi čia: Teltonika IoT, Internet of things (teltonika-high-tech-hill.com)

UŽTEKS TEORIJOS – IŠBANDYK PROFESIJĄ PRAKTIŠKAI!