Vilnius
EN

Pardavimų vadybininkas – UAB „eSoftware Solutions“

Įmonės pavadinimas: UAB "eSoftware Solutions"
Įsidarbinimo tipas: Darbas
Krypčių grupė: Verslo ir viešoji vadyba
Kryptis: Pardavimai
Miestas: Vilnius
Galioja iki: 2021-09-30

IEŠKOME PARDAVIMŲ VADYBININKO

UAB „eSoftware Solutions“ – inovatyvi technologinių sprendimų verslui įmonė dirbanti su tarptautiniais projektais plečiasi ir kviečia prisijungti pardavimų vadybininką.

Darbo pobūdis:

* Aktyvi naujų klientų paieška.

* Bendravimas su esamais klientais.

* Klientų poreikių analizė ir konsultavimas.

* Pasiūlymų klientams ruošimas.

Reikalavimai:

* Patirtis  pardavimų srityje (privalumas – patirtis IT arba paslaugų pardavimo srityje).

* Domėjimasis IT naujovėmis ir produktais.

* Komunikabilumas.

*  Gebėjimas bendrauti, užmegzti ir palaikyti ilgalaikius santykius su klientais.

* Orientacija į rezultatą.

* Savarankiškumas.

* Esi susipažinęs su Linked in platforma (privalumas).

* Anglų kalbos žinios (privalumas).

* Patirtis su viešaisiais pirkimais (privalumas).

Darbas, kol karantinas, nuotoliniu būdu, vėliau galimybė dirbti ofise.

Galimybė dirbti 4 dienas per savaitę.

Atlyginimas – 1200-1600 Eur (Bruto) + bonusai .

Laukiame tavo CV el. paštu: job@esoftware.solutions