Contacts

Eglė Jašinskaitė Project Manager vadovas@vu-kd.lt +37060427703
Kristina Lapienytė Marketing Manager kristina.lapienyte@vu-kd.lt +37064736133
Emilė Puplauskaitė Marketing Manager emile.puplauskaite@vu-kd.lt +37060933819
Nomeda Griškevičiūtė Marketing Manager nomeda.griskeviciute@vu-kd.lt +37069823303
Roberta Budreckaitė Marketing Manager roberta.budreckaite@vu-kd.lt +37064617180
Valentas Kuklis Event Manager valentas.kuklis@vu-kd.lt +37061462800
Rugilė Barauskaitė Event Manager rugile.barauskaite@vu-kd.lt +37063646312
Egmontas Taraila Event Manager egmontas.taraila@vu-kd.lt +37066376318
Edgaras Kodis Event Manager edgaras.kodis@vu-kd.lt +37064753656
Martynas Arbačiauskas Communication Manager martynas.arbaciauskas@vu-kd.lt +37065754207
Abigailė Zizaitė Communication Manager abigaile.zizaite@vu-kd.lt +37066227210
Brigita Serebriakova Communication Manager brigita.serebriakova@vu-kd.lt +37061177630
Vanesa Ražinskytė Advertising Manager vanesa.razinskyte@vu-kd.lt +37063048945
Aušrinė Tverskytė Human resources Manager ausrine.tverskyte@vu-kd.lt +37060505946
Ieva Toločkaitė Quality assurance manager ieva.tolockaite@vu-kd.lt +37061627295
Justinas Brazaitis Volunteer Manager justinas.brazaitis@vu-kd.lt +37065325198
Matas Juodikis IT Manager matas.juodikis@vu-kd.lt +37064178916