Apie VU Karjeros dienas

Kuo žadi būti užaugęs?

Turbūt pažįstamas klausimas – tėvai, giminaičiai ar draugai vis teiravosi jūsų pomėgių ir skatino planuoti karjerą nuo pat mažens. Ne kartą tai apsvarstėte dalyvaudami pamokose, stebėdami savo pažymius, rinkdamiesi aukštąją mokyklą bei studijų programą. Tikime, kad dalis jūsų galvojate ir šiandien, tik klausimą formuluojate jau kiek kitaip.

 

Kuo žadi būti rytoj?

Dar nesate įsitikinę, kokios norite karjeros, o gal jau turite svajonę, tik nežinote, kaip įsitvirtinti darbo rinkoje? Apsilankykite Vilniaus universiteto Karjeros dienose (VU KD)! Čia galėsite diskutuoti karjeros planavimo, darbuotojo įvaizdžio kūrimo ir kitomis temomis, kontaktų mugėje susipažinti su žinomų įmonių atstovais, ieškančiais praktikantų ar darbuotojų, ir visai paprastu keliu patekti į trokštamą darbovietę.

Kviečiame jus – mokinius, visų aukštųjų mokyklų studentus, absolventus – būti tarp 10 000 žmonių, kurie kasmet apsilanko VU KD renginiuose.

Būsimų praktikantų bei darbuotojų VU KD kontaktų mugėje kasmet ieško apie 50 įmonių, o tiesioginis kontaktas tarp studento ir darbdavio - tiesus kelias į svajonių darbą.

Tradicinio renginio “Kontaktų mugė” vieta - Vilniaus universiteto Saulėtekio fakultetai, suves kartu reikiamos studijų krypties studentus su jaunųjų talentų ieškančiais darbdaviais. Apie kitų renginių erdves informacija rasite programos skiltyje!