Vilnius
EN

Apie VU Karjeros dienas

Kuo žadi būti užaugęs?

 

Turbūt pažįstamas klausimas – tėvai, giminaičiai ar draugai vis teiravosi jūsų pomėgių ir skatino planuoti karjerą nuo pat mažens. Ne kartą tai apsvarstėte dalyvaudami pamokose, stebėdami savo pažymius, rinkdamiesi aukštąją mokyklą bei studijų programą. Tikime, kad dalis jūsų galvojate ir šiandien, tik klausimą formuluojate jau kiek kitaip.

Kuo žadu būti rytoj?

 

Dar nesate įsitikinę, kokios norite karjeros, o gal jau turite svajonę, tik nežinote, kaip įsitvirtinti darbo rinkoje? Kovo 20–21 dienomis apsilankykite Vilniaus universiteto Karjeros dienose (VU KD’18)! Čia galėsite diskutuoti karjeros planavimo, darbuotojo įvaizdžio kūrimo ir kitomis temomis, kontaktų mugėje susipažinti su žinomų įmonių atstovais, ieškančiais praktikantų ar darbuotojų, taip pat sudalyvauti tikrame darbo pokalbyje ir visai paprastu keliu patekti į trokštamą darbovietę.

 

Kviečiame jus – mokinius, visų aukštųjų mokyklų studentus, absolventus - būti tarp 10 000 žmonių, kurie kasmet apsilanko VU KD renginiuose.

Būsimų praktikantų bei darbuotojų VU KD kontaktų mugėje kasmet ieško apie 50 įmonių.

VU KD metu įvyksta per 100 greitųjų darbo pokalbių, po kurių įspūdį palikę studentai gauna praktikos ar darbo vietą net neišėję už universiteto ribų.