Vilnius
EN

Kontaktai

Eglė Jašinskaitė Projekto vadovė vadovas@vu-kd.lt +37060427703
Kristina Lapienytė Rinkodaros vadovė kristina.lapienyte@vu-kd.lt +37064736133
Emilė Puplauskaitė Rinkodaros vadovė emile.puplauskaite@vu-kd.lt +37060933819
Nomeda Griškevičiūtė Rinkodaros vadovė nomeda.griskeviciute@vu-kd.lt +37069823303
Roberta Budreckaitė Rinkodaros vadovė roberta.budreckaite@vu-kd.lt +37064617180
Valentas Kuklis Renginių vadovas valentas.kuklis@vu-kd.lt +37061462800
Rugilė Barauskaitė Renginių vadovė rugile.barauskaite@vu-kd.lt +37063646312
Egmontas Taraila Renginių vadovas egmontas.taraila@vu-kd.lt +37066376318
Edgaras Kodis Renginių vadovas edgaras.kodis@vu-kd.lt +37064753656
Martynas Arbačiauskas Komunikacijos vadovas martynas.arbaciauskas@vu-kd.lt +37065754207
Abigailė Zizaitė Komunikacijos vadovė abigaile.zizaite@vu-kd.lt +37066227210
Brigita Serebriakova Komunikacijos vadovė brigita.serebriakova@vu-kd.lt +37061177630
Vanesa Ražinskytė Reklamos vadovė vanesa.razinskyte@vu-kd.lt +37063048945
Aušrinė Tverskytė Žmogiškųjų išteklių vadovė ausrine.tverskyte@vu-kd.lt +37060505946
Ieva Toločkaitė Kokybės kontrolės vadovė ieva.tolockaite@vu-kd.lt +37061627295
Justinas Brazaitis Savanorių vadovas justinas.brazaitis@vu-kd.lt +37065325198
Matas Juodikis IT vadovas matas.juodikis@vu-kd.lt +37064178916