Vilnius
EN

Kontaktai

Eglė Jašinskaitė Projekto vadovė vadovas@vu-kd.lt +37060427703
Ieva Toločkaitė Kokybės kontrolės vadovė ieva.tolockaite@vu-kd.lt +37061627295
Austėja Gervickaitė Žmogiškųjų išteklių vadovė austeja.gervickaite@vu-kd.lt +37060712177
Justinas Brazaitis Savanorių vadovas justinas.brazaitis@vu-kd.lt +37065325198
Laura Mackevič Atstovė ryšiams su visuomene laura.mackevic@vu-kd.lt +37068318347
Matas Juodikis IT vadovas matas.juodikis@vu-kd.lt +37064178916
Vanesa Ražinskytė Reklamos vadovė vanesa.razinskyte@vu-kd.lt +37063048945
Rugilė Barauskaitė Renginių vadovė rugile.barauskaite@vu-kd.lt +37063646312
Egmontas Taraila Renginių vadovas egmontas.taraila@vu-kd.lt +37066376318
Edgaras Kodis Renginių vadovas edgaras.kodis@vu-kd.lt +37064753656
Valentas Kuklis Renginių vadovas valentas.kuklis@vu-kd.lt +37061462800
Martynas Arbačiauskas Komunikacijos vadovas martynas.arbaciauskas@vu-kd.lt +37065754207
Abigailė Zizaitė Komunikacijos vadovė abigaile.zizaite@vu-kd.lt +37066227210
Brigita Serebriakova Komunikacijos vadovė brigita.serebriakova@vu-kd.lt +37061177630
Roberta Budreckaitė Rinkodaros vadovė roberta.budreckaite@vu-kd.lt +37064617180
Nomeda Griškevičiūtė Rinkodaros vadovė nomeda.griskeviciute@vu-kd.lt +37069823303
Emilė Puplauskaitė Rinkodaros vadovė emile.puplauskaite@vu-kd.lt +37060933819
Kristina Lapienytė Rinkodaros vadovė kristina.lapienyte@vu-kd.lt +37064736133