Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ kviečia studentus vasaros darbui /  profesinei praktikai! 

Jau nuo 2009 metų sėkmingai veikianti anglų kalbos mokykla „Intellectus“ rengia ne tik  kalbos kursus ištisus metus, bet ir žaismingas anglų kalbos vasaros stovyklas vaikams. Jose  savo jėgas išbandyti kviečiami Vilniaus universiteto studentai – tai gali būti puiki galimybė,  ieškantiems profesinės praktikos arba vasaros darbo su galimybe įsidarbinti vėliau. 

Mokyklos įkūrėjas ir vadovas Andrius Ingelevič kaip vieną pagrindinių „Intellectus“ mokyklos  išskirtinumų studentams įvardija inovatyvų mokymą: „Pas mus nerasite jokios pasenusios  mokymo metodikos ar storų vadovėlių. Mokymą siekiame paversti kuo įdomesniu ir labiau  įtraukiančiu. Vaikų vasaros stovyklose mokytojai pasitelkia kalbos žaidimus, konkursus, vaizdo  ir garso medžiagą, kūrybiškumą ugdančias užduotis ir dar daugiau! Neabejoju, kad  studentams tai gali būti nuostabi praktika prisiliesti prie netradicinio ir naujoviško mokymo,  galbūt net įnešti savo naujų idėjų ar minčių – iniciatyvumą labai vertiname.“ 

Darbas / profesinė praktika anglų kalbos stovykloje „Intellectus“ vyksta darbo dienomis, nuo  8 val. ryto iki 17 val. vakaro, yra apmokama 300 EUR per savaitę. Mokyklos vadovo teigimu,  tai gali būti puiki galimybė ne tik įgyti mokytojo praktikos, užsidirbti, bet ir parodžius puikius  rezultatus – užsitikrinti darbovietę ateičiai. 

Taigi, jei: 

  • mokaisi Vilniaus universitete; 
  • puikiai moki anglų kalbą ir gali pasigirti C1–C2 lygiu; 
  • seniai svajoji išbandyti mokytojo darbą, tačiau į mokymą žvelgi šiuolaikiškai ir  inovatyviai; 
  • artėjančią vasarą nori praleisti turiningai ir užsidirbti – 

parašyk anglų kalbos „Intellectus“ mokyklai ir tapk anglų kalbos mokytoju (o tuo pat metu – ir  mylimiausiu vaikų herojumi)! 

Kontaktai: karjera@intellectus.lt