Apmokama vasaros praktika „Luminor” banke

„Luminor” bankas šią vasarą pakvies 40 studentų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje dalyvauti „Luminor Jungle“ programoje, kurios metu praktikantams bus mokamas 700 bruto atlyginimas. 

Papasakokite daugiau apie Luminor Jungle, kokia tai programa?

„Luminor Jungle“ tai apmokama vasaros praktika „Luminor“ banke, skirta studentams arba neseniai baigusiems studijas. Praktikos metu studentai kviečiami išbandyti savo jėgas dinamiškame bankininkystės sektoriuje, pažinti kultūriškai įvairią „Luminor“ banko bendruomenę, novatorišką ir efektyvią darbo aplinką, o svarbiausia –  tobulėti, atliekant realias darbo užduotis. Registruotis į programą galima iki gegužės 7 dienos „Luminor“ banko svetainėje.

Į kurias sritis/banko skyrius kviečiate studentus prisijungti atlikti vasaros praktiką?

Šiais metais studentai turi plačias praktikos pasirinkimo galimybes. Kviečiame studentus įgauti žinių bei tobulėti finansų ir verslo aptarnavimo srityje, technologijų ir projektų valdyme, taip pat, žmogiškųjų išteklių, komunikacijos ir kitose srityse.

Kokias užduotis studentai atliks šios praktikos metu?

„Luminor Jungle“ metu studentai vykdo tas pačias užduotis, kaip ir kiti tos srities banko darbuotojai, tad tai leidžia susidaryti realų įspūdį apie profesiją ir suprasti, ar tai yra tas kelias, kuriuo studentas nori žengti ir toliau.

Ar praktika apmokama?

Taip, studentams bus mokamas atlyginimas 700 eurų (bruto) per mėnesį. Praktikos metu studentai atlieka realų darbą ir užduotis, ir taip tampa lygiaverčiais komandos nariais. Mes vertiname studentų darbą ir laiką, todėl laikomės nuostatos, kad už jį turi būti atlyginama.  

Apie „Luminor” banką

„Luminor“ yra trečias pagal dydį finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalių bankininkystės rinkoje, 2020 m. gruodžio 31 d. turėjęs 16,1 proc. indėlių ir 17,2 proc. paskolų rinkos dalį. Daugiau nei 2300 „Luminor“ darbuotojų aptarnauja 900 000 klientų.

Kokios yra trys didžiausios Jūsų kompanijos vertybės, kuriomis vadovaujatės tiek dirbdami su klientais, tiek dirbdami įmonės viduje/komandoje?

Luminor prekės ženklo stiprybė glūdi tvirtuose santykiuose su klientais ir paslaugose. Tikime, kad moderniame pasaulyje, kuriame gyvename ir dirbame, mes galime sukurti stiprią, į klientus orientuotą kultūrą, kuri remiasi trimis pagrindinėmis vertybėmis:

Smalsumas: smalsumas įkvepia keistis vardan geresnės ateities

Bendradarbiavimas: vertiname komandinį darbą ir keliame komandos tikslus aukščiau asmeninių

Aiškus tikslas: turėdami aiškų tikslą, galime imtis iniciatyvos ir veikti

 

Daugiau informacijos:

Rūta Marcinkevičiūtė 

Employer Branding Project Manager

Ruta.marcinkeviciute@luminorgroup.com