„Bankera“ direktorius: žinios, šiuolaikiškas mąstymas ir motyvacija – dėl šių savybių studentai laukiami

Kalbamės su UAB „Bankera“ direktoriumi Tadu Dapšiu. Pašnekovas papasakoja daugiau apie įmonę, jos viziją ir studentų galimybes joje.

– Trumpai pristatykite „Bankera“ veiklą.
– „Bankera“ valdo informacinių technologijų ir kompetencijų centrą, kuris teikia programavimo, rinkodaros, teisines bei klientų aptarnavimo paslaugas. Mūsų kuriamais produktais sėkmingai naudojasi įmonės, vykdančios veiklą Europos Sąjungos bei kitų pasaulio šalių finansų sektoriuose.

– Kokia jūsų įmonės vizija ir tikslai?
– Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – kurti tradicinių mokėjimų rinkos sistemas, pritaikytas šiuolaikiniam klientui ir jo poreikiams. Mes norime įdiegti efektyvią finansų valdymo sistemą, paremtą moderniais IT sprendimais, kurie ne tik pagerintų klientų aptarnavimo greitį ir kokybę, bet ir finansinį raštingumą.

– Kuo „Bankera“ išskiria iš kitų įmonių?
– Mūsų tikslas – ne tik skaitmenizuoti finansų rinką. „Bankera“ žengia žingsniu priekyje, ieškodama efektyvesnių technologinių sprendimų bankininkystės sektoriui, pasitelkdama blockchain technologiją bei dirbtinį intelektą (AI). Mes tikime, jog šios technologijos gali iš esmės pakeisti finansų rinką: paversti ją efektyvesne, greitesne bei saugesne.

– Ką jūsų įmonė gali suteikti jaunam žmogui?
– Nors mūsų personalas sutelktas čia, Lietuvoje, savo paslaugas teikiame klientams iš įvairių pasaulio kampelių. Tai reiškia, kad net dirbdami biure, esančiame vos už kelių kilometrų nuo savo universiteto, jaunuoliai turi šansą vystyti produktus, skirtus klientams iš Londono, Paryžiaus ar kitų didžiųjų pasaulio miestų. Dar vienas akivaizdus pliusas – betarpiškumas tarp įmonės vadovų ir personalo, taip užtikrinant, kad kiekvienas darbuotojas galėtų pasiūlyti ir įgyvendinti savo idėjas. Jų, manome, jaunimas tikrai turi.

– Pasigirsta įvairių kalbų apie studentų vietą šiandieninėje darbo rinkoje. Ar jauni žmonės reikalingi joje?
– Žinoma! Studentas ateina dirbti su šviežiomis žiniomis, šiuolaikišku mąstymu bei didžiule motyvacija, o mes galime jam pasiūlyti visas tobulėjimo galimybes.