Laisvė valdyti savo karjerą su Alter Domus

Laisvė valdyti savo karjerą.

Investuok save į alternatyvą.

Alter Domus. 

 

Ką mes darom

Alter Domus klientams priklauso pasaulio pirmaujantys turto valdytojai, skolintojai ir turto savininkai. Mes esame specialistai, kurie naudoja inovatyviausias technologijas neprilygstamų sprendimų radimui privataus kapitalo, realiojo turto ir skolų kapitalo rinkos sektoriuose. Būtent čia pritaikomas išskirtinis talentas – jis leidžia pasiekti aukštumas lėšų administravimo, korporacijų aptarnavimo, depozitorinių paslaugų, sandorių kainodaros, verslo perkėlimo, valdymo bendrovių aptarnavimo, skolų administravimo, agentūrų aptarnavimo, prekybos susitarimų ir turtu garantuotų obligacijų (CLO) valdymo paslaugų srityse.

Kas mes esam

Mes esam Alter Domus. Mūsų vardas reiškia „Kitas namas“ ir mes – pasaulyje pirmaujantis integruotų sprendimų tiekėjas alternatyviojoje investavimo pramonėje.

Mes tikime išskirtinumu. Čia vertinami nuopelnai, o ne asmenines pažintys. Nesvarbu su kuo kalbi, gali bendrauti atvirai. Tavo laisvė rinktis, kokio pobūdžio pažangiausiu finansų specialistu nori būti. Prisijunk prie daugiau nei 3,300 lėšų administravimo, apskaitos, mokesčių ir teisės tarptautinių ekspertų ir didžiuokis savo alternatyvumu.

Aplikuok jau šiandien alterdomus.jobs

Kodėl verta prie mūsų prisijungti Vilniuje?

  1. Geras darbo/laisvalaikio balansas su 25 atostogų dienomis ir papildoma laisva diena gimtadieniui, kad grįžtum į ofisą pasikrovęs.
  2. Galimybė formuoti naują ofisą ir komandos dvasią – viena svarbiausių mūsų veiklos dalių.
  3. Profesinis augimas vadovaujant alternatyvių išteklių ekspertams ir įmonės finansuojami ACCA mokymai ir sertifikatas.
  4. Darbas su kolegomis iš 74 tautybių.
  5. Plačiau nei Baltijos ir Šiaurės valstybės: gauk patirties su tarptautiniais klientais ir užmegsk kontaktus visame pasaulyje.