Naujoko kelionė CyberCare pasaulyje

Naujoko kelionė CyberCare pasaulyje

Severija Kliukaitė

Klientų sėkmės vadovas

 

Netikėtas karjeros pokytis

Visada domėjausi mokslo ir technologijų temomis, mano karjera ir išsilavinimas niekada nereikalavo gilesnių techninių žinių IT srityje. Užsienyje studijavau ir dirbau muzikos industrijoje ir taip kilau karjeros link. Tačiau visada jaučiau, kad man trūksta namų ir pažįstamos aplinkos. Atėjo pandemija ir viskas pasikeitė. Kaip ir daugelyje kitų sričių, muzikos industrija užšalo, o gyvenimas tapo ramus ir pasyvus.

Netikėtai vieną dieną man parašė vienas draugas ir paklausė, kaip man sekasi šiuo pandemijos laikotarpiu. Pareiškiau, kad pasiilgau savo namų, taip pat turiu sunkumų darbe. O jis man pasiūlė puikią idėją! 

Ji man pasakė, kad dirba fantastiškoje įmonėje su puikia komanda ir biuru namuose. Tuo metu jie kaip tik ieškojo iniciatyvesnių ir greitai besimokančių žmonių, kurie galėtų dirbti IT pagrįsto klientų aptarnavimo pareigose. Ši idėja skambėjo intriguojančiai ir nusprendžiau šokti į lėktuvą ir kuo greičiau pereiti visus reikiamus procesus.

 

Reikalingų žinių įgijimas

Po sėkmingo interviu proceso viskas prasidėjo nuo įdarbinimo savaitės. Mane šiltai sutiko mokymo instruktorius ir kiti naujokai. Nors ir nebuvau tikra, kurioje srityje dirbsiu, žinios, kurių man reikėjo norint pradėti darbą buvo suteiktos paprastai ir lengvai. Pateikta mokymo medžiaga buvo įtraukianti ir įdomi. Mane nustebino, kaip greitai prabėgo laikas mokantis!

Po beveik dviejų savaičių mokymų buvau pakankamai pasitikinti ir pradėjau dirbti IT sektoriuje be anksčiau jausto nerimo.

Gyvenimas CyberCare pasaulyje

Pirmoji diena biure paliko puikus įspūdžius. Paskirta darbo vieta buvo erdvi ir pilnai įrengta, viskas ko reikia, net ir laisvalaikiu yra kažkas, kas tinka kiekvienam. Nesvarbu, ar domitės šachmatais, stalo tenisu ar VR, visada galite rasti įdomios veiklos.

Nepaisant to, didžiausią įspūdį paliko kolegos. Jie visi buvo draugiški, padrąsinantys ir niekada nesivargino atsakyti į jokį mano klausimą, o tai padėjo man greitai susibendrauti su likusia komanda. Iki šiol juokiamės ir dalijamės savo sunkumais. Be to, visada ieškome geriausio varianto, kad mūsų klientai ir mes patys gautumėte geriausią patirtį.

 

Padrąsinantis žodis būsimiems naujokams

Nors daugelis mano kolegų jau turėjo tam tikros patirties technologijų srityse, aš niekada nesijaučiau, kad galiu pasiekti mažiau nei bet kas kitas. Svarbu tik noras mokytis ir gebėjimas dirbti su žmonėmis ir žmonėms. Neabejokite būti savimi, ateikite su gerą nuotaiką ir patikėkite, kitame biuro vakarėlyje galėsite šokti su kolegomis kaip su senais draugais.

 

PAPILDOMAS TURINYS. Kodėl mano komandos draugams patinka dirbti „CyberCare“?

Justas – „Darbo aplinka biure – palaima širdžiai. Visada galite dirbti pilnu pilvu, apsupti nuostabių žmonių ir su šypsena veide“.

Gediminas – „Penktadieniais kepiniai ir likusias dienas sausainiai! Kalbant rimtai, man patinka dirbti su patraukliais, protingais žmonėmis, kurie visada kuria geriausią atmosferą biure“.

Žygimantas – „Galiu pasidalinti savo žiniomis apie IT dalykus, o tai sutaupo daug galvos skausmo kolegoms“.

Simas – „Atmosfera ir aplinka yra nuostabi. Toks jausmas, kad aš ne dirbu, o tik bandau kartu su draugais spręsti mūsų klientų problemas“.

Edmundas – „Man patinka dirbti „CyberCare“ ir  įveikti iššūkius, spręsti kibernetinio pasaulio galvosūkius“.

Tomas – „Man patinka tai, kad, jei turiu mintį, kad gerai planuoju savo laiką, laisvalaikiui galiu skirti rytą/vakarą/dieną – tai yra darbo naktimis privalumai“.

Dominykas – „Darbo atmosfera gera, kolegos šaunūs“.

Lukas – „Man patinka dirbti „Cybercare“, nes čia esu geriausia komandos dalis!“

Mantas – „Man patinka dirbti „Cybercare“, nes aplink mane yra labiausiai padedanti ir mylinti komanda, be to, jie leidžia lanksčiai reguliuoti darbo dienas, kad galėčiau dirbti ir mokytis vienu metu.

Benas – „Man patinka dirbti su „Cybercare“, dėl neformalios darbo kultūros, dėl kurios jaučiuosi kaip namie. Be to, kolegos yra nuostabūs ir padeda sudėtingais atvejais. Apskritai linkiu, kad daugiau žmonių galėtų mėgautis tokiomis atlaiduojančiomis darbo sąlygomis, nes tuo galima didžiuotis“.

Miglė – „Pirma, mano kolegos yra puikūs! Antra, nesunku gerai suderinti darbą, išsilavinimą ir laisvalaikį.