Praktika ir karjera EY – geriausias tavo startas!

Praktika ir karjera EY – geriausias tavo startas!

Ką apie apmokamą praktiką/ darbą EY sako šiuo metu praktiką čia atliekanti VU EVAF ketvirto kurso studentė Agnė Aleksiūnaitė?

„Įžvelgiu stiprią sąsają tarp savo aktyvaus laisvalaikio, žygiavimo ir bėgimo, iššūkių sau kėlimo, (nubėgti/nužygiuoti vis toliau, ekstremalesnėmis sąlygomis ir pan.), ieškojimo savo fizinio pajėgumo ribos (kur, žinoma, yra nemažai ir psichologinio darbo) bei darbo EY. Kodėl? Nes EY lygiai taip pat man kasdien kelia naujus iššūkius ir motyvuoja siekti vis daugiau – perpratus vieno darbo procesą – žiūrėk dar trys laukia eilėje. O kur dar nuolat vykstantys mokymai, kurie nebūtinai yra tiesiogiai susiję su mano darbu, tačiau jie plečia mano žinias ir akiratį, taip didinant mano profesionalumą ir jausmą, kad priklausau pasaulyje pripažintos bendrovės EY komandai. Taip pat nuolat motyvuoja labai draugiški kolegos, kuriems esu be galo esu dėkinga už jų kantrybę ir atsidavimą.“

Ieškai apmokamos praktikos, karjeros galimybių? Technologijos, finansai, konsultavimas, tobulėjimas, dinamika, tarptautiniai projektai, komanda yra dalykai, kurių tikiesi veikloje? Nori dirbti kartu su 300.000 kolegų iš kurių – daugiau nei 350 Lietuvoje? 

Šiuo metu EY vykdo intensyvias audito, mokesčių, apskaitos asistentų, pradedančių specialistų paieškas, kurie pradės dirbti iškart arba rugsėjo pradžioje. Puiki galimybė studijas baigiantiems žmonėms – pradėkite karjerą didžiausioje profesinių paslaugų bendrovėje Baltijos šalyse. Atrankos intensyviai vyksta jau dabar, todėl aplikuokite nedelsiant!