Praktika ir karjera „Swedbank“ 

Visuomet ieškome kolegų, kurie nori prisidėti prie finansiškai stiprios ir tvarios visuomenės kūrimo. Ieškome ir pradedančių savo karjeros kelią, ir siekiančių augti tarptautinėje įmonėje. Mūsų siūlomos praktikos bei stažuotės programos yra puiki galimybė pasimatuoti pasirinktą profesiją, praktiškai pritaikyti studijuojamą dalyką ir pažinti vieną didžiausių šalyje veikiančių finansų įmonių.  

„Swedbank“ praktikos ir stažuočių programą „Kick start your career” organizuojame 2 kartus per metus: žiemą ir vasarą.  Atranka į vasaros programą jau startavo! 

Šios programos metu dalyviai turi galimybę ne tik gilintis į konkrečią sritį, kurioje atliekama praktika ar stažuotė, bet ir dalyvauti mokymuose, susipažinti su įvairių sričių ekspertais, geriau pažinti organizaciją, jos darbuotojus, kultūrą. Visuomet laukiame ir studentų, ir profesionalų, kurie norėtų žengti naują žingsnį savo karjeroje, įgyti aukšto lygio žinių, gebėjimų bei pažinti šiuolaikinį finansų pasaulį. 

Daugiau informacijos apie „Kick-start your career” praktikos programą bei visus praktikos ir stažuočių pasiūlymus galite rasti mūsų internetiniame puslapyje: https://www.swedbank.com/work-with-us/kick-start-your-career/lt.html

Išsirinkite praktiką ar stažuotę iš mūsų vasaros meniu: https://jobs.lithuania.swedbank.com/departments/pradek-savo-karjera-su-mumis

Sekite mūsų naujienas: LinkedIn, Instagram, Facebook, Youtube