PwC: prisijunk prie augimą skatinančios aplinkos!

Tavo karjera yra Tavo. Tu ją renkiesi. Tu jos sieki. Kad ji Tau suteiktų didžiausią naudą, reikalingos geriausios galimybės. Būtent todėl mes joms skiriame daugiausiai dėmesio:

  • 100+ valandų skaitmeninių įgūdžių gerinimui ir virtualiems mokymams
  • 20+ skirtingų verslo sektorių žinios (vien tik per pirmuosius metus!), įgytos atitinkamose srityse veikiančiose įmonėse 
  • 12+ skirtingų projektų kiekvienais metais, leisiančių tobulinti savo komandinio darbo įgūdžius
  • 284 000+ specialistų jungiantis tarptautinis tinklas

Mes – „PwC“ priklausome pasauliniam „PwC“ įmonių tinklui, veikiančiam 155 šalyse. Vilniuje ir Klaipėdoje įsikūrusiuose mūsų biuruose dirba daugiau kaip 180 darbuotojų. Mes teikiame audito ir su auditu susijusias, mokesčių, buhalterinės apskaitos, sandorių paslaugas, verslo valdymo ir technologijų konsultacijas. Taip pat turime advokatų kontorą „PwC Legal“.

Kurti pasitikėjimą visuomenėje ir spręsti svarbias problemas – mūsų pagrindinis principas, kurio laikomės teikdami paslaugas ir priimdami sprendimus.

Darbas su geriausiais savo srities profesionalais, draugiška bei palaikanti komanda ir galimybė tapti ekspertu bei nuolat mokytis – laukia Tavęs prisijungus! 

  Tau žadame daug iššūkių turinčią karjerą, naujausias technologijas, dinamiką ir papildomas naudas: sveikatos draudimą, pensijos kaupimą III pakopoje, užsienio kalbų mokymąsi, galimybę dirbti iš namų ar pasinaudoti pasitikėjimo dienomis, jei susirgai.

  Prisijunk prie pokyčius visuomenėje kuriančių iniciatyvų, realizuok savo idėjas. Turėdama (-s) asmeninio tobulėjimo planą, siek karjeros aukštumų!

Atsiųsk savo CV  join@pwccareer.lt ir susitikime pokalbiui! 

Karjeros galimybių ieškok: https://www.pwc.com/lt/lt/karjera.html 

Nepraleisk aktualiausių naujienų, sek mus: 

Instagram: pwc_lithuania