SEB bankas kviečia Lietuvos jaunuolius į vasaros praktiką „Jaunimo laboratorija“

SEB bankas kviečia studentus šią vasarą praleisti įdomiai – padirbėti banko padaliniuose, spręsti tikrus verslo iššūkius, įgyti praktinio darbo patirties ir galbūt užmegzti būsimai karjerai svarbius profesinius ryšius. Iš viso į praktiką įvairiuose banko padaliniuose planuojama priimti 25 pirmų–ketvirtų kursų studentus.

„Šią vasaros praktikos programą SEB bankas Baltijos šalių jaunuoliams pirmą kartą pasiūlė pernai. Idėja iš karto sulaukė susidomėjimo ir teigiamų vertinimų iš tų, kuriems pavyko tapti pirmosios „Jaunimo laboratorija“ dalyviais. Praktikos metu jaunuoliai turėjo progą įgyti darbo banke patirties, dalyvauti tobulinant  procesus ir paslaugas bei sprendžiant kitus verslo iššūkius, taip pat ugdyti savo dalykines kompetencijas. Banko specialistams savo ruožtu buvo įdomu išgirsti jaunuolių vertinimus ir pasiūlymus, ką ir kaip reikėtų tobulinti teikiant paslaugas klientams“, – komentuoja SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas Vaidas Žagūnis.

Keturias darbo dienas per savaitę jaunuoliai skirs profesinei praktikai atlikti pasirinktame SEB banko padalinyje, o penktą dieną visi kartu praleis vadinamojoje laboratorijoje spręsdami bankui ir banko klientams svarbius klausimus. SEB Inovacijų centre Vilniuje susirinkę ir į nedideles grupes pasidalinę praktikantai kartu kurs idėjas ir ieškos sprendimų, kaip įveikti pasirinktą iššūkį, susitiks su įdomiais žmonėmis ir klausysis jų įkvepiančių pasiekimų profesiniame lauke istorijų, turės galimybę pasitarti su personalo specialistais aktualiais karjeros planavimo kausimais.

Į programą kviečiami registruotis įvairių specialybių studentai: informacinių technologijų ir matematikos, bankininkystės ir finansų, taip pat kūrybinių industrijų, verslo vadybos, kt. Užsiregistravę jaunuoliai bus pakviesti į „Jaunimo laboratorijos“ atidarymo renginį balandžio pradžioje. Jame bus atrinkti tie jaunuoliai, kurie tęs dalyvavimą vasaros praktikos programoje. Programa truks šešias savaites – nuo birželio vidurio iki rugpjūčio pradžios. Už praktiką jaunuoliams bus mokama.

Priimti studentą ar kelis jaunuolius atlikti vasaros praktiką jau yra pareiškę norą beveik 20 įvairių SEB banko padalinių.

Registracija į praktiką „Jaunimo laboratorija“: https://www.seb.lt/jaunimo-laboratorija-2019.