Šeimos įkurta įmonė „DSP Plius“ 

UAB „DSP Plius“ – 2007 m. Sausio 19 d. įkurta šeimos įmonė, skatinanti teisingai pasirinkti ir dėvėti darbo saugos priemones, prekiaujanti sertifikuotomis ir legaliomis priemonėmis, puoselėjanti šiltą bendravimą: tiek pačios komandos, tiek su klientais ar verslo partneriais.

Tai yra pažangi įmonė, viena iš darbo saugos priemonių lyderių Lietuvoje, daug dėmesio skirianti aplinkai draugiškoms asmeninėms apsaugos priemonėms. UAB „DSP Plius“ užsiima didmenine ir mažmenine prekyba (asortimentas – daugiau nei 15000 asortimento prekių iš daugybės skirtingų pasaulio šalių: darbo drabužiai, batai, akiniai, pirštinės, klausos apsauga, šalmai, aukštalipių įranga, vaistinėlės, respiratoriai, gesintuvai, saugios verslo dovanos ir t.t.); taip pat gamina logotipus ant rūbų bei saugos ženklus; turi oficialų Lenkijos gamintojo PROTEKT išduotą sertifikatą / pažymėjimą aukštalipių įrangai tikrinti.

UAB „DSP Plius“ yra:

  • vienintelė oficiali DIKE avalynės ir stilingų darbo drabužių, Tiger Grip svečio batų ir slydimo apsaugos, Franz Mesch vienkartinių prekių ir dispenserių atstovė Lietuvoje;
  • vienintelė akredituota Anglijos kompanijos JSP oro filtravimo atstovė Lietuvoje;
  • prekės ženklų „3M“, „Giasco“, „SARA Workwear“, „Feldtmann“, „Protekt“, „Giblors“, „DIAN“, „Guide“, „Stedman“, „Portwest“, „Delta Plus“, „Snickers“, „Cofra“ atstovė.

Kiekvienam klientui – maksimaliai dėmesio, nes mūsų vadybininkai yra ne pardavėjai, bet asmeniniai patarėjai, įsigilinantys į jo veiklą, siekiantys, optimaliausio ir geriausio sprendimo. Ypač vertiname lojalius klientus, todėl galime pasidžiaugti plačiu jų ratu (per 4000), kuriame gausu žinomų vardų, drąsiai mus rekomenduojančių savo draugams bei verslo partneriams. Įmonės biuras įsikūręs Vilniuje, tačiau vadybininkai pristato prekes po visą Lietuvą, apmoko, kaip jomis naudotis, supažindina su karščiausiomis naujienomis. Jie dirba visuose Lietuvos regionuose, bendrauja tiek gyvai, tiek telefonu, tiek vykdydami elektroninę prekybą www.darbosaugospriemones.lt

Svarbiausias uždavinys –  išsiaiškinti kliento poreikius, darbo aplinkos veiksnius ir padėti išsirinkti tinkamiausią produktą, kuris ne tik apsaugos nuo nelaimingų atsitikimų darbe, bet ir bus dėvimas su didžiuliu malonumu. Juk stilius ir saugus darbas neatsiejami nuo šiuolaikinės darbo aplinkos!

„DSP Plius“ misija: rūpintis, kad žmonės dėvėtų darbo saugos priemones TINKAMAI!

„DSP Plius“ vizija: tapti didžiausia ir plačiausiai žinoma darbo saugos priemonių lydere Lietuvoje, diegti naujoviškas ir aplinkai draugiškas darbo saugos priemones!

„DSP Plius“ vertybės: skaidrumas, atsakingumas, kokybė, sąžiningumas, lankstumas, lojalumas, pažangumas, profesionalumas, pagarba darbuotojui, darbuotojų pergalių, pasiekimų įvertinimas ir įgarsinimas, klientų/tiekėjų patirčių ir istorijų viešinimas.

UAB „DSP Plius“ edukacija: jau 9-erius metus vienintelė Lietuvoje organizuoja nemokamus interaktyvius darbų saugos ir aplinkosaugos mokomuosius seminarus visoje Lietuvoje.

Šių renginių metu stengiamės įtraukti kiekvieną dalyvį, išmokyti pasirinkti, dėvėti ir prižiūrėti darbo saugos priemones TINKAMAI. Darbų saugos ir aplinkosaugos specialistus supažindiname su naujovėmis bei suteikiame puikią progą jas išbandyti. Be to, organizuojame ir individualius seminarus didesnėms įmonėms (dėl tokių mokymų prašome kreiptis el. paštu: info@dspplius.lt).

Norėdami augti toliau mes ieškome žmonių kurie norėtų prisidėti prie mūsų komandos ir kartu su mumis siekti užsibrėžtų tikslų ir plėstis. Kiekvienais metais daug dėmesio skiriame studentams, dažniausiai per metus turime nuo 5 iki 10 praktikantų. 2021 metai yra išskirtiniai tuo, kad jau pavasarį mes turime priėmę 10 praktikantų. 7 praktikantai yra iš naujo Vilniaus Universiteto projekto “Sumanioji praktika” kurie atlieka nuotolinę praktiką ir bando padėti išspręsti užduotį/įmonės problemą. Likusieji yra iš universitetų ir kolegijų. Savo įmonėje praktikantams mes leidžiame išbandyti labai įvairių darbų, kad jiems būtų lengviau atrasti save, suprasti kas jiems patinka, kas ne. Praktikantai išbando vadybos, rinkodaros, personalo valdymo, administravimo darbus. Darbuotojai pakankamai dažnai gauna įvairių mokymų prie kurių turi galimybę prisijungti ir praktikantai jeigu nori pasisemti dar daugiau patirties ir sužinoti dalykų, kurie ateityje jiems gali būti naudingi tiek darbinantis, tiek atliekant darbus tam tikrose srityse. Taigi pabaigai, norintys daugiau sužinoti kaip ir kuo kuo mes gyvename, gali tai padaryti nueidami į mūsų puslapį ar socialinius tinklus.

Plačiau apie mus:

https://darbosaugospriemones.lt/content/4-apie-mus-dsp-plius

Kolektyvo gyvenimo akimirkos, naujovės, renginiai čia:

https://www.facebook.com/darbosaugospriemones

https://www.instagram.com/dsp_plius/

https://www.linkedin.com/company/dsp-plius/