Susipažinkite su Gjensidige įmone

„Gjensidige“ yra viena didžiausių draudimo grupių Šiaurės šalyse, listinguojama Oslo vertybinių popierių biržoje. Grupės įmonėse Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Baltijos šalyse dirba 3 800 žmonių. Baltijos šalyse veikia akcinė draudimo bendrovė „Gjensidige“, turinti pagrindinę būstinę Lietuvoje ir filialus Latvijoje bei Estijoje.

„Gjensidige“ turi nuosavą pardavimo tinklą, įmonės paslaugas platina ir priklausomi tarpininkai bei brokeriai. Nuolat plečiamos interneto savitarnos galimybės – klientai saugiai ir patogiai gali apsidrausti, matyti informaciją apie visus savo draudimus, pranešti apie įvykį, pateikti visus dokumentus, stebėti savo žalos aptarnavimo eigą, susisiekti su ekspertu, atlikti mokėjimus.

Kompetencijų centro analitikas – praktikantas, ketvirto kurso ekonometrijos studentas. Nors prie „Gjensidige“ prisijungė tik prieš kelis mėnesius, jau spėjo pasinerti į kompanijos žalų rezervavimo procesus ir užkulisius.

„Džiaugiuosi kompanijos suteikiama lankstaus darbo grafiko galimybe bei požiūriu į darbuotoją. Kadangi pirmą darbo mėnesį vis dar buvau išvykęs studijų mainais į Olandiją, galėjau prisijungti prie Kompetencijų centro visiškai nuotoliniu būdu, ir sugrįžęs tęsti darbus biure su kolegomis. Man, kaip studentui, svarbiausia yra galimybės mokytis ir tobulėti, kurių „Gjensidige“ yra apstu: naudojuosi mokymosi ištekliais „Udemy“ ir „O’reilly“, jau spėjau sudalyvauti keliuose vidiniuose kompanijos mokymuose. Taip pat džiaugiuosi sudaryta galimybe rašyti baigiamąjį darbą, kurio tikslas – patobulinti šiuo metu naudojamus įrankius – smagu žinoti, kad darbas nedulkės stalčiuje, o bus panaudotas realių planų įgyvendinimui“  – sako Arnas, šiuo atsakingas už aktuarinių procesų optimizavimą.