Susipažinkite su The Impact Brands!

Susipažinkime – esame Impact Brands. Amerikoje įregistruota sparčiai auganti tarptautinė įmonė. Įmonei priklausantys šeši skirtingi prekės ženklai siūlo klientams aukštos kokybės maisto papildus, grožio ir gyvūnų sveikatos linijos produktus. Visa produkcija gaminama tik iš aukštos kokybės, natūralių, organiškų ingredientų. Šiuo metu buriame jau kiek daugiau nei 200 įvairių sričių talentų iš viso pasaulio. Mus vienija ambicingas tikslas – padaryti teigiamą įtaką milijardams žmonių.

Vienas pagrindinių įmonės išskirtinumų – nuotolinis darbas. Tai, kas pasaulyje šiuo metu yra kylanti tendencija, mums yra išbandyta ir patvirtinta praktika. Visi 200 Impact Brands šeimos narių saugiai ir jaukiai dirba namuose arba ten, kur jiems dirbti patogiausia. Kadangi nuotolinis darbas suteikia laisvę, mūsų darbuotojai dažnai išvyksta į ilgalaikes keliones aplink pasaulį, žiemą išsikelia dirbti po palmėmis, vasarą praleidžia prie jūros. Tai, kas kažkada buvo svajonė, mūsų darbuotojams jau ilgą laiką yra kasdienė realybė.

Nuotolinis darbas – ne vienintelis darbo su mumis privalumas. Darbuotojas – pagrindinė įmonės stiprybė, todėl jam skiriamas ypatingas dėmesys. Kiekvienas prie komandos prisijungęs narys gauna kasmetinį sveikatos biudžetą, įvairius priedus, lanksčias darbo valandas ir gausias atostogas, papildomą sumą namų biurui įsirengti, galimybę dalyvauti mokymuose ir konferencijose visame pasaulyje, gyvus ir virtualius renginius bei daugybę kitų privalumų.

Socialinė atsakomybė – viena iš pamatinių Impact Brands vertybių. Ji padeda siekti ir pagrindinės mūsų misijos! Įmonė bendradarbiauja su tarptautine asociacija Vitam Angels. Nuo kiekvieno parduoto produkcijos buteliuko, Impact Brands paaukoja vitaminų ir papildų tam, kam jų labiausiai reikia – vaikams ir besilaukiančioms mamoms įvairiose pasaulio šalyse. Nuo programos pradžios, įmonė jau prisidėjo prie daugiau nei 500 000 vaikų ir besilaukiančių mamų sveikatos. Mūsų darbuotojai ir patys gali prisidėti prie kilnių misijų. Kiekvienas darbuotojas per metus turi dvi apmokamas dienas, kurias gali paskirti savanorystei: beglobių gyvūnų priežiūrai, aplinkos tvarkymui, pagalbai seneliams, vaikams, nepasiturintiems. Tam, kam to labiausiai reikia.

Palaikai mūsų misiją ir nori padaryti teigiamą įtaką milijardams gyventojų? Prisijunk prie mūsų tarptautinės komandos! Turime puikių pasiūlymų įvairių sričių darbuotojams ir praktikantams:
– Skaitmeninio marketingo specialistams
– Personalo atrankos specialistams
– Grafikos dizaineriams ir vaizdo įrašų kūrėjams
– IT guru
– Verslo plėtros strategams
– Ir daugybei kitų

Nedvejok! Tapk mūsų komandos dalimi.
KONTAKTAI  hr@theimpactbrands.com https://theimpactbrands.com