„Teleperfomance“ atstovas: studentai yra laukiami šiuolaikinėje darbo rinkoje

Kalbiname „Teleperfomance“ mentorių Yuriy Solovyov apie įmonės veiklą ir jauno žmogaus vietą
šių dienų darbo rinkoje.

– Ar galėtumėte trumpai pristatyti „Teleperfomance“?
– „Teleperformance“ yra didžiausia pasaulyje verslo paslaugų grupė, teikianti integruotas paslaugas klientų aptarnavimo srityje nuo 1978 metų. Šiuo metu pasaulyje veikia 311 skambučių centrų 72-jose pasaulio valstybėse, kurie suteikia 147 tūkst. darbo vietų. Klientai yra aptarnaujami 75-iomis skirtingomis kalbomis ir dialektais įvairiose verslo ir pramonės srityse.

– Kokia jūsų įmonės vizija ir tikslai?
– Mūsų tikslai – užtikrinti aukščiausios kokybės klientų aptarnavimo patirtį. Mūsų vizija – sukurti galimybes ir vertę darbuotojams, klientams, akcininkams, partneriams ir bendruomenei.

– Koks „Teleperfomance“ išskirtinumas?
– Mes esame komunikacijos tarp žmonių ekspertai, o tai suteikia mums pranašumą teikiant aukščiausios kokybės klientų patirtį kiekviename kontakte.

– Ką jūsų įmonė gali suteikti jaunam žmogui?
– „Teleperformance“ yra tarptautiniu mastu žinoma įmonė, kuri suteikia galimybes jaunam žmogui tobulėti, kilti karjeros laiptais, įgauti neįkainojamą patirtį. Mes suteikiame lanksčias darbo sąlygas (vakarinis darbo laikas, galimybė dirbti savaitgaliais, ne pilną darbo dieną ir derinti darbą su studijomis), aukštos kokybės darbo sąlygas ir patogų susisiekimą.

– Na ir pabaigai. Ar studentas yra laukiamas šiuolaikinėje darbo rinkoje?
– Be abejo, kadangi studentai yra mūsų ateitis, jie turi pakankamai daug sukauptų žinių, kurias galėtų panaudoti praktikoje.