„The COINS“ kontaktų mugė – siekiantiems karjeros biotechnologijų srityje

„The COINS“ – didžiausia tik studentų organizuojama gyvybės mokslų konferencija Europoje, jau 13-ą kartą rengiama Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Gyvybės mokslų centre (VU SA GMC). Renginys vienija studentus, mokslininkus bei visus besidominčius gyvybės mokslais. Ši konferencija kviečia visus diskutuoti, mokytis ir dalintis savo moksliniais tyrimais bei skatina naujus partnerystės ryšius tarp savo srities specialistų. Šiemet konferencija vyks vasario 28 – kovo 2 dienomis, Vilniuje, Gyvybės mokslų centre.

Konferencijos tikslas – ne tik supažindinti studentus su mokslo naujovėmis, tačiau ir suteikti jiems žinių apie įsidarbinimo galimybes po studijų. Organizatoriai rūpinasi, jog renginio dalyviai įgytų teorinių žinių, ir naujų kompetencijų, sužinotų apie įsidarbinimo galimybes Lietuvoje. „The COINS 2018“ komanda, atsižvelgdama į studentų poreikius, kiekvienais metais organizuoja Kontaktų mugę, kuri yra jau dešimtmetį vykstančių Vilniaus universiteto Karjeros dienų (VU KD) dalis. VU KD – vienintelis Lietuvos karjeros dienų projektas, organizuojamas studentų atstovybės, kurio tikslas –  pasirūpinti, jog kiekvienas studentas užmegztų ryšį su būsimais darbdaviais bei įgytų tam reikalingų žinių. Projekto abipusę naudą geriausiai atspindi nuolat augantis Karjeros dienų dalyvių skaičius.

Kontaktų mugės metu studentai yra kviečiami bendrauti su Lietuvoje bei užsienyje puikiai žinomomis gyvybės mokslų įmonėmis, kuriančiomis moderniausius laboratorinius produktus ir įrangą. Čia kasmet susirenka ištikimiausi „The COINS“ konferencijos rėmėjai. Tai ideali vieta pristatyti studentams įmonės veiklą, kuriamų produktų gausą, leisti konferencijos dalyviams išmėginti naujausias technologijas ir bendrauti su tikrais šios srities specialistais. Studentai turi daugybę klausimų: apie jų karjeros galimybes, turimų žinių pritaikymą ar tolimesnį tobulėjimą.

„Kontaktų mugės metu studentai sužino apie ateities perspektyvas ir karjeros galimybes biotechnologijų srityje. Dalyvaujančiose įmonėse dirba nemažai Vilniaus universiteto absolventų – esu įsitikinusi, kad dalis su darbdaviais užmezgė ryšius būtent COINS kontaktų mugėje,“ – teigia konferencijos koordinatorė Justina Mieldažytė.

Kaip ir kiekvienais metais, kontaktų mugėje tikimasi pagrindinių renginio rėmėjų –  „ThermoFisher Scientific Baltics“ – didžiausios pasaulio bendrovės, kuriančios ir gaminančios gyvybės mokslų produktus tyrimams ir diagnostikai. Kontaktų mugėje dalyvaus ir „Linea Libera“ – įmonė, tiekianti laboratorinę įrangą jau daugiau nei 20 metų. Įmonė konferencijos metu rengia konkursą ir dovanos asmeninę mikropipetę geriausiam kalbėtojui. Geriausias konferencijos pranešėjas bus išrinktas kompetentingos teisėjų komisijos ir paskelbtas apdovanojimų ceremonijos metu. Mugėje taip pat dalyvaus ir Inovatyvios Medicinos Draugija (IMD) – organizacija, vienijanti moksline tiriamąja veikla besidominčius studentus, mokslininkus, gydytojus, viešąsias ir privačias institucijas, kurianti palankias sąlygas studentams tobulinti ir įgyti naujų kompetencijų bei save realizuoti mokslinėje veikloje.

Šiemet „The COINS 2018“ konferencija vyks vasario 28 – kovo 2 dienomis, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre. Kada, jei ne dabar pradėti domėtis savo karjeros galimybėmis?

Daugiau informacijos apie „The COINS 2018“ galite rasti konferencijos internetiniame tinklalapyje arba „Facebook“ paskyroje.