Vilniaus Universiteto Karjeros dienų 2021 Hakatonas

Vilniaus Universiteto Karjeros dienų 2021 Hakatonas bandys „nulaužti“ jūsų karjerą!

Hakatonas – tai vieta skatinti įmonės inovacijas. Šio renginio tikslas generuoti idėjas, kaip spręsti įvairias įmonių problemas, ieškoti alternatyvių sprendimo būdų, ar sugalvoti naujus inovatyvius darbo principus.

Maždaug 2000 metų viduryje ir pabaigoje hakatonai labai išpopuliarėjo įvairių kapitalistų tarpe, siekiančių, kad nauja programinė įranga būtų sukurta greitai ir kokybiškai. Tokiu būdu jiems buvo patogu atrasti naujas nišas inovacijoms ir papildomo finansavimo pritraukimui. Per tokius hakatonus išaugo kompanijos, žinomos visame pasaulyje, pavyzdžiui GroupMe, kurią vėliau įsigijo Skype; programinė įranga PhoneGap, kurią įsigijo Adobe. Nuo 2013-ųjų metų terminas hakatonas jau įgavo kitokią prasmę. Šių dienų hakatonai orientuoti į inovacijų kūrimą, prie kurių prisideda ne tik programuotojai, bet ir bendruomenės nariai. Pavyzdžiui, Palo Alto hakatonas vadinasi „Hack Palo Alto“, kurio tikslas – sukurti platformą, kurioje susitiktų tyrėjai, kūrėjai, IT specialistai ir visi kartu prisidėtų prie geresnės bendruomenės ateities kūrimo.

Karjeros dienų 2021 hakatonas gali būti erdvė įmonėms rasti naujas verslo idėjas, jų įgyvendinimo būdus, studentams – rasti daug bendraminčių ir susirasti potencialią ateities darbo vietą.

Hakatono tikslas – konkrečių, novatoriškų ir efektyvių sprendimų pateikimas, o ne apsiribojimas idėjų iškėlimu. Studentai susiskirstę į grupes turės 5 valandas išspręsti įmonės iškeltai problemai. Vėliau vyks sprendimo būdų pristatymai. Net neabejojame, jog geriausiais sumanymais įmonės būtinai norės pasidalinti savo svetainėse ar socialiniuose tinkluose.

Taigi, čiupk draugus ir registruok komandą, rinkis įdomiausią iššūkį ar problemą ir ne tik būk pastebėtas potencialaus ateities darbdavio, bet ir laimėk šaunius prizus!

Daugiau informacijos ir registracijos anketa netrukus