VU studentas Edvardas: “Bankera – puiki vieta tiek asmeniniam, tiek profesiniam tobulėjimui”

Lietuvių įkurta įmonė „Bankera“ yra viena iš sparčiausiai augančių fintech įmonių Lietuvoje. Dėl sparčiai didėjančio klientų ir įmonės siūlomų paslaugų rato mes nuolatos ieškome motyvuotų žmonių norinčių prisijungti prie plačios specialistų komandos. Apie savo darbo patirtį ir kelionę karjeros laiptais pasiūlėme pasidalinti vienam iš mūsų didelės komandos narių – VU studentui Edvardui:

Pažintis su „Bankera“

Įstojęs į Vadybos studijų programą Vilniaus universiteto ekonomikos ir verslo administravimo fakultete neturėjau konkrečių idėjų, kur galėčiau save matyti baigus universitetą. Pirmojo kurso gale nusprendžiau ieškot neapmokamos praktikos vasarai, kad galėčiau pamatyti vadovų darbą praktikoje, pajausti organizacinį gyvenimą ir įgauti darbo patirties.

Vilniaus universiteto organizuotame renginyje “VU karjeros dienos” mane sudomino Bankera. Labai apsidžiaugiau, jog organizacija pasiūlė pokalbį dėl pozicijos pinigų plovimo prevencijos (AML) skyriuje, nes visą gyvenimą mane traukė analitinio pobūdžio darbas, bei kiekvieną dieną pasitinkantys nauji ir netikėti iššūkiai. Taip atsidūriau KYC specialisto (liet. “pažink savo klientą”) pozicijoje, kuri nuo pat pirmos dienos įtraukė ir sudomino.

Pirmieji įspūdžiai

Nuo pat pradžių organizacijoje patiko jauki aplinka ir nuoširdus bendravimas su darbuotojais. Bankera pasižymi itin draugišku kolektyvu, dinamiška aplinka, nuolatine komunikacija bei prie darbuotojo poreikių prisitaikančiu grafiku. Daug dėmesio čia skiriama darbuotojo kompetencijų auginimui – nuolatos vykdomi mokymai, išvykos, dėl kurių asmuo auga kartu su organizacija. Didelį įspūdį šioje Fintech įmonė paliko tai, jog įmonė žengia koja kojon kartu su naujausiomis technologijomis ir pasižymi moderniomis darbo sąlygomis.

Karjeros kelias

Dirbdamas nuolatos intriguojantį darbą KYC specialisto pozicijoje, išmokau daugybės dalykų, po truputį prisiimdamas vis platesnes ir įvairesnes atsakomybes. Siekiau komunikuoti ne tik su kolegomis, bet ir su komandos vadovais, kurie man suteikė daug naudingų patarimų ir padėdavo išspręsti kylančias problemas. Labai pradžiugino tai, jog nepraėjus nei trims mėnesiams nuo karjeros šioje įmonėje pradžios, organizacija įvertino mano pastangas ir pasiūlė kilti karjeros laiptais. Taigi, šiuo metu esu Pinigų lovimo prevencijos ir mokėjimų stebėsenos specialistas, tačiau tikiu, kad tai dar ne pabaiga, nes Bankera – puiki vieta tiek asmeniniam, tiek profesiniam tobulėjimui bei turinti milžinišką potencialą karjeros augimui.